Szpital Zagnańska

Wolmedica - poznaj nas

Wolmedicę, oprócz gabinetów wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt, tworzą przede wszystkim ludzie. Doskonali specjaliści, w różnych dziedzinach medycyny, którzy działają niejako w interdyscyplinarnym zespole.

Pacjent, w jednej placówce medycznej, może otrzymać kompleksowe wsparcie. Tak jest m.in.: w przypadku kobiet, które planują, a następnie zachodzą w ciążę i wymagają długofalowej, wielopłaszczyznowej diagnostyki i opieki medycznej. W Wolmedice mają to zagwarantowane.

W Przychodni przy ulicy Turystycznej 11G/H oraz Centrum Medycznym przy ulicy Zagnańskiej 76, pracuje łącznie ponad 30 lekarzy. Nasz zespół stale się powiększa o kolejnych specjalistów, o czym będziemy informować na bieżąco.

Naszą ofertę wzbogaca, działający przy ulicy Zagnańskiej 76, punkt pobrań krwi, gdzie w jednym miejscu można zrealizować szeroki wachlarz badań laboratoryjnych.

Wolmedica - zajmiemy się twoim zdrowiem

Kilka słów o nas

Wolmedica to trzy, wielospecjalistyczne placówki medyczne działające w Kielcach oraz Piekoszowie.

Przychodnia Wolmedica znajduje się przy ulicy Turystycznej 11 G/H w Kielcach, Centrum Medyczne Wolmedica przy ulicy Zagnańskiej 76 w Kielcach, a Wolmedica Piekoszów znajduje się przy ulicy Częstochowskiej 89 w Piekoszowie.

Pacjentom oferujemy dostęp do lekarzy różnych specjalizacji, w tym stomatologów oraz wykwalifikowanych położnych i fizjoterapeutów.

Wolmedica działa od sierpnia 2020 roku. W naszych placówkach, przyjmuje w kilkunastu poradniach, ponad 20 lekarzy różnych specjalizacji, z Kielc, ale i spoza województwa świętokrzyskiego.

Pacjenci - w jednym miejscu - mają zapewniony dostęp do szeregu uznanych specjalistów, a także do wysokiej klas badań diagnostycznych. Stale poszerzamy swoją ofertę i nawiązujemy współpracę z kolejnymi lekarzami.

Poznaj zespół Wolmedica

Nasi specjaliści